Agencja Reklamowa Forest Dion

511-474-708

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Agencja Reklamowa Forest Dion

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Profesjonalny sklep internetowy w abonamencie

Profesjonalny sklep internetowy w abonamencie

Profesjonalny sklep internetowy w abonamencie

Marzy Ci się sklep internetowy? Może masz już nawet świetny pomysł oraz dostęp do wysokiej jakości produktów? Jedyne co stoi na przeszkodzie to fundusze? Mamy ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie!

Oferta abonamentowa została stworzona z myślą o początkujących przedsiębiorcach, których przeraża jednorazowa inwestycja rzędu 7-20 tysięcy. Koszt strony rozbiliśmy na 24 raty. Dzięki temu możesz od razu uruchomić sprzedaż produktów online bez napinania do granic wytrzymałości swojego budżetu. Dodatkowo, przez cały okres trwania abonamentu nie będziesz ponosił kosztów serwera, domeny oraz obsługi informatycznej swojej strony. Nie musisz zatrudniać informatyka, wszystkie aktualizacje będziemy wykonywać za niego.

O pozostałych korzyściach wynikających z korzystania ze sklepu internetowego na raty przeczytasz tutaj.

Profesjonalny sklep internetowy w abonamencie

Jak wygląda w Tings tworzenie sklepu internetowego z uwzględnieniem abonamentu?

Koszt sklepu internetowego jest podzielony na 24 raty, które opłacasz do 10-tego każdego miesiąca. Masz do wyboru sklep online w 2 wariantach, w zależności od Twoich potrzeb. Całą ofertę znajdziesz tutaj, poniżej opisujemy ją pokrótce.

1.    399 zł miesięcznie za sklep internetowy PrestaShop 1.7.

Oferta dotyczy sklepu internetowego w systemie PrestaShop 1.7. To profesjonalne narzędzie, które pozwala na sprzedaż oraz zarządzanie do 50 tys. produktów. Jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji o PrestaShop, zachęcamy do przeczytania artykułu Sklep internetowy PrestaShop – funkcje, o których warto wiedzieć! (część 1 i 2), który mamy nadzieję odpowie na wszystkie Twoje pytania. Oczywiście w razie wątpliwości, zawsze możesz do nas zadzwonić. W ofercie abonamentowej sklepu online jest m.in. jedna integracja z wybraną płatnością PayU lub Przelewy24 oraz z jednym z wybranych przez Ciebie kurierów tj. UPS, FEDEX, Poczta Polska, DPD, DHL i InPost. Ponadto, jeśli zależy Ci na wielojęzyczności sklepu internetowego, w standardzie możemy wdrożyć dwie wersjach językowych. Pakiet jest idealnym i niskobudżetowym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy jak najszybciej chcą rozpocząć swoją przygodę w e-commerce. Więcej o ofercie przeczytasz tutaj.

Profesjonalny sklep internetowy w abonamencie
2.    549 zł miesięcznie za sklep internetowy Magento 2

Magento 2 to rozbudowana platforma Open Source przeznaczona do obsługi zaawansowanych sklepów internetowych. System odznacza się wysoką wydajnością oraz  skalowalnością. System oferuje szeroki wybór pluginów ułatwiających optymalizację pod kątem SEO. Więcej o Magento przeczytasz tutaj. Jeśli chodzi o naszą ofertę, podobnie jak w przypadku sklepu internetowego PrestaShop na raty, oferujemy integrację z wybraną płatnością oraz kurierem, dwie wersje językowe oraz oczywiście profesjonalny projekt graficzny sklepu.

Płatność pierwszej raty oraz dokumenty

Gdy już wybrałeś swój sklep internetowy między PrestaShop a Magento, przejdź do naszego sklepu i opłać pierwszą ratę. Następnie otrzymasz od nas harmonogram płatności zgodny z wybranym pakietem oraz umowę abonencką, której podpisany egzemplarz powinieneś nam odesłać do 7 dni. Gdy tylko otrzymamy umowę, rozpoczynamy etap projektowania Twojego sklepu internetowego.

Komunikacja w systemie StartCRM

W trosce o sprawny przepływ informacji, komunikacja z naszym zespołem roboczym będzie odbywała się w naszym systemie zarządzania kontaktami z klientami StartCRM. Wszystkie informacje o Twoim projekcie będą w jednym miejscu, a Ty będziesz informowany o postępach prac na bieżąco.

Profesjonalny sklep internetowy w abonamencie
Projekt graficzny do pełnej akceptacji

Projekt graficzny wykonujemy do Twojej pełnej akceptacji. Nie mamy limitu poprawek. Jeśli będziesz miał jakieś uwagi, piszesz o tym na czacie, a my pracujemy nad projektem do momentu, aż stwierdzisz, że jest taki sam, jak go sobie wyobrażałeś.

Kodowanie sklepu internetowego

Po zaakceptowaniu projektu graficznego, rozpoczynamy etap kodowania Twojego sklepu online. Wdrażamy funkcjonalności oraz uzgodnione moduły. Gdy tylko sklep internetowy przejdzie nasz test jakości, przesyłamy Ci do niego dostęp. Masz możliwość zgłoszenie 3 pul poprawek, chociaż jesteśmy pewni, że nie będzie takiej konieczności.

Hosting i domena

Sklep internetowy w abonamencie jest umieszczony na naszym serwerze do czasu, aż skończy się okres abonencki, czyli przez 24 miesiące. Wtedy sklep przechodzi na Twoją własność, a Ty podejmujesz jedynie decyzję związaną z serwerem, czy korzystasz z naszej usługi hostingowej czy przenosimy stronę na zewnętrzne serwery. To samo dotyczy domeny. Po dwóch latach będziesz mógł bez problemu przedłużyć korzystanie z tych usług w Tings.

Jak już pewnie zdążyłeś stwierdzić, standardowa oferta sklepu internetowego w abonamencie jest bogata w możliwości. A jeśli potrzebujesz zindywidualizowanych rozwiązań, nic prostszego. Zadzwoń do nas na +48 576 887 237 i wspólnie znajdziemy odpowiedni dla Twojego biznesu dodatek.

Udostępnij na Twitterze

Udostępnij

marcin

Porozmawiaj ze specjalistą. W branży od 2009 roku. Oddzwoni do 10 minut.