Agencja Reklamowa Forest Dion

511-474-708

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Agencja Reklamowa Forest Dion

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Dlaczego „Konkretnie o marketingu”?

Rynek aż huczy od publikacji w temacie marketingu, które często nie wnoszą nic nowego albo ślizgają się jedynie po powierzchni określonego zagadnienia. Wychodząc naprzeciw tym ograniczeniom, stworzyłem podcast i kanał na Youtube, które dostarczać Wam będą solidnej dawki wiedzy połączonej z praktycznymi przykładami. 

Dlaczego to właśnie ode mnie macie się nauczyć czegoś sensownego?

Moje referencje wynikają nie tylko z wieloletniego doświadczenia w obszarze sprzedaży, lecz przede wszystkim zasadzają się na pozytywny odbiorze mojej edukacyjnej działalności. Feedback, jaki otrzymywałem po moich szkoleniach czy artykułach to bardzo często słowa w stylu: „wreszcie konkrety”, „było mięso” itd. Dlatego to właśnie komunikacja z wami stanowi dla mnie motor do tworzenia treści.

Czym jest dla mnie idea polskiego marketingu?

„Polski marketing” oznacza wszystkie działania, które przybliżają nas do klienta. Muszą być one celowane, wychodzić od zrozumienia rynku i potrzeb grupy docelowej. Do zapewnienia sukcesu każdej działalności należy planować wszystko tak, żeby nie mieć niepotrzebnego bagażu dodatkowych obowiązków.

Czym się kieruję?

Idę z duchem podejścia Alberta Einsteina wyrażonego w następującej myśli „Jeśli nie potrafisz wytłumaczyć czegoś w prosty sposób, to znaczy, że tak naprawdę tego nie rozumiesz”. Dlatego w tworzonych przeze mnie treściach stawiam na autentyczność i zrozumiały język dostosowany do każdego. 

O czym będziecie mogli się dowiedzieć?

Treści, jakie będę przekazywał, są esencją mojej wiedzy zebranej na podstawie długoletniego doświadczenia. Będziecie mogli rozwinąć swoje kwalifikacje w szerokim obszarze: od biznesu w ecommerce przez copywriting po wybór CMS. Moja działalność powstała po to, żebyście nauczyli komunikować się ze swoimi klientami, ponieważ właściwa komunikacja jest nośnikiem sukcesu i rozwoju każdej firmy.

Czy wiedza o marketingu wystarczy, aby odnieść sukces?

Odpowiedź na to pytanie brzmi nie! Klucz do sukcesu zasadza się nie tylko na wiedzy, lecz także na systematycznej i wytrwałej pracy. Najważniejszy jest odpowiedni mindset, postawienie celów i skrupulatne dążenie do ich realizacji. Dlatego właśnie w serii podcastów o „polskim marketingu” merytoryczne treści przeplatać będę z podcastami o charakterze coachingowym. Uchylę rąbka tajemnicy i podzielę się moją prywatną drogą po to, aby was zainspirować i zmotywować do pracy!

Z czym wyjdziecie?

Słuchając moich podcastów, zdobędziecie podstawową wiedzę z zakresu marketingu (niezbędną do rozwoju firmy) oraz motywację do działania. Wyjdziecie z pomysłem na swoją firmę i świadomością, że szukanie drogi na skróty to najgorszy pomysł na biznes

Łącząc wiedzę z motywacją, możecie być pewni, że sukces stanie w końcu na Waszej drodze!

Natomiast jeżeli jeszcze się nie znamy, to…

Prowadzę również szkolenia. Na sali online spędziłem już ponad 6 000 godzin, edukując przedsiębiorców i marketerów głównie w zakresie sprzedaży na zimnym leadzie, tzw. Cold Calling.

Jestem również Autorem takich marek jak, Pracujznami.com, Tings.pl oraz Polskimarketing.com.

To do mnie inne firmy wysyłają swoich pracowników, by stworzyć im idealne produkty z zakresu stron czy sklepów internetowych, wypromować ich produkty w social mediach, czy po prostu opakować ich biznes w Internecie pod klucz.

Gdzie możecie mnie znaleźć?

Obecnie realizuje się w sieci! Instagram, Facebook, Tik Tok to platformy, na których możecie mnie znaleźć. Regularnie zamieszczam tam treści na temat marketingu, korzystając z różnorodnych form przekazu: tekstów, grafik, wykładów czy filmików.

Żyjemy w świecie, który zasadza się na usługach. Sprzedajemy produkty i kupujemy te oferowane przez innych. Jeżeli zastanawiacie się jak w gąszczu tylu ofert wybić się na prowadzenie, to trafiliście w idealne miejsce. Zaufajcie mojemu doświadczeniu i pozwólcie swojej działalności na rozwój i długofalowy sukces!

 

 

Kategorie:

Popularne artykuły

redakcja

marcin

Porozmawiaj ze specjalistą. W branży od 2009 roku. Oddzwoni do 10 minut.