Agencja Reklamowa Forest Dion

511-474-708

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Agencja Reklamowa Forest Dion

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Marketing zautomatyzowany Frogmail

Marketing zautomatyzowany Frogmail

Marketing zautomatyzowany Frogmail

System Frogmail to wyjątkowe narzędzie, które pozwoli Ci zwiększyć efektywność prowadzonych działań marketingowych w Internecie. Dzięki dostępowi do otwartego kodu możesz dostosować oprogramowanie do wszystkich swoich potrzeb.

Podekscytowanie towarzyszące na początku działalności, wizja szybkiego zysku i siebie pod palmami często dość szybko zderzają się z rzeczywistością jaką jest ciągły stres o przetrwanie na rynku, rosnące niemiarodajnie do przychodów koszty oraz chroniczny brak czasu. Czy istnieje możliwość, aby temu zaradzić? Przychodzi nam do głowy ciekawa alternatywa, a mianowicie automatyzacja działań z wykorzystaniem oprogramowania Frogmail. Na czym to polega? Komu i do czego może się najbardziej przydać? Jakie są plusy zatrudnienia Frogmaila w firmie? Już tłumaczymy.

Marketing zautomatyzowany Frogmail
Poznaj system Frogmail!

Oprogramowanie Frogmail to innowacyjne i rozbudowane narzędzie marketing automation, które działa zawsze i wszędzie, nieważne czy śpisz czy wyjechałeś na wymarzone wakacje. Właściwie skonfigurowany system wykorzystywany jest przede wszystkim do tworzenia w pełni zautomatyzowanych kampanii mailingowych. Za pomocą Frogmaila będziesz w stanie stworzyć w pełni konfigurowalne szablony, wysyłać spersonalizowane wiadomości i nieustannie dostosowywać je do zainteresowań swojej grupy docelowej. Oprogramowanie pozwala na śledzenie ruchu na stronie, obserwowanie zaangażowania jej użytkowników, sprawdzanie ich reakcji na wysyłane komunikaty. Funkcji jest o wiele więcej, zwracamy uwagę na te najważniejsze, których wdrożenie wywoła lawinę pozytywnych zdarzeń w Twojej firmie.

Marketing zautomatyzowany Frogmail
Komu przyda się Frogmail?

Z systemu Frogmail najbardziej skorzystają przedsiębiorcy, którzy cenią swój czas i szukają narzędzi wspomagających ich działania. To rozwiązanie pomaga znaleźć właściwy kanał komunikacji między Tobą, a Twoimi potencjalnymi klientami. Co więcej, dzięki testom A/B oraz szczegółowym narzędziom analitycznym będziesz mógł nieustannie zmieniać swój komunikat w obrębie wybranego kanału w celu jeszcze lepszego dostosowania go do wymagań, zainteresowań oraz oczekiwań odbiorców.

Zatem jeśli

  • Twoja firma nieustannie się rozwija,
  • chcesz dotrzeć do jeszcze większej liczby potencjalnych klientów,
  • szukasz systemu, który wyręczy Cię w wysyłaniu maili,
  • potrzebujesz skutecznego narzędzia do analizy danych,
  • chciałbyś efektywniej zarządzać swoimi kontaktami,
  • rozumiesz jak ważna jest ciągła personalizacja wysyłanych komunikatów,

to Frogmail jest właśnie dla Ciebie!

Marketing zautomatyzowany Frogmail
Co zyskasz z Frogmail?

Zacznij podejmować świadome decyzje marketingowe. Zamiast poruszać się po omacku, zatrudnij w firmie skutecznego przewodnika, który pomoże Ci dotrzeć różnymi kanałami do coraz większej grupy potencjalnych klientów. Odpowiednio skonfigurowany i wdrożony Frogmail wywoła następujące pozytywne zmiany:

– System odciąży Cię w prowadzeniu kampanii marketingowych bez odpowiedniego przygotowania i wiedzy o swoich odbiorcach. System weźmie tę odpowiedzialność na siebie. Zaczniesz prowadzić zdywersyfikowane działania, szybko znajdziesz najlepszy kanał komunikacyjny, w którym dzięki narzędziom analitycznym nauczysz się poruszać jak ryba w wodzie.

– Pokażesz się z najlepszej strony na wielu frontach, nie tylko poprzez masową wysyłkę maili, ale też integrację z landing page, social media czy kampanie SMS. Frogmail to oprogramowanie open source z dostępem do kodu źródłowego, co daje tak naprawdę nieograniczone możliwości rozwoju.

– Wysyłane komunikaty będą wreszcie spersonalizowane. Dzięki nowoczesnym narzędziom analitycznym będziesz mógł monitorować i ulepszać na bieżąco wysyłane treści. Wreszcie zaczniesz nadążać za nowymi trendami, a przez to jeszcze lepiej i szybciej zrozumiesz potrzeby swoich klientów.

– W Twoje bazie danych wreszcie zapanuje ład, harmonia i uporządkowanie. Wszystkie kontakty będą posegregowane i zorganizowane w odpowiednich segmentach z przypisaną kategorią i tagiem. System automatycznie przypisuje punkty do potencjalnych klientów biorąc pod uwagę informacje demograficzne oraz ich aktywność.

Jak widzisz system ma ogromny potencjał, który tylko czeka na odpowiednią osobę z wizją, gotową na nieustanny rozwój w biznesie. Aby Ci jeszcze lepiej zobrazować przydatność Frogmaila, zachęcamy Cię do skorzystania z wersji demo i przetestowania jego możliwości. Zapraszamy Cię też do kontaktu – 576 887 237, chętnie porozmawiamy o procesie wdrożenia systemu w Twoim przedsiębiorstwie.

Udostępnij na Twitterze

Udostępnij

marcin

Porozmawiaj ze specjalistą. W branży od 2009 roku. Oddzwoni do 10 minut.