Agencja Reklamowa Forest Dion

511-474-708

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Agencja Reklamowa Forest Dion

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Strona Internetowa jak zrobić- 4 najczęstsze błędy

Strona Internetowa - 4 najczęstsze błędy

Strona internetowa jak zrobić? Jakie najczęstsze cztery błędy robisz kiedy tworzyć stronę internetową?

Strona internetowa jak zrobić? Niezależnie od tego, czy już posiadasz swoją stronę internetową, czy jeszcze nie, zdążyłeś na  pewno zauważyć, że niektóre strony internetowe czy sklepy online są bardziej popularne. 

Dlaczego niektóre strony www są odwiedzane często a inne rzadko i niechętnie? Przedstawię 5  powodów, które wyjaśnią Tobie, dlaczego tak jest.  

 

  1. Mało estetyczna grafika  

Jako że większość ludzi jest wzrokowcami, niezwykle istotna jest szata graficzna strony  internetowej. Często właśnie to decyduje o popularności witryny internetowej. Jeżeli wybierzesz  tanią i nieprofesjonalną usługę w zakresie tworzenia Twojej strony internetowej, to niestety tylko  wyrzucisz pieniądze w błoto i stracisz czas, ponieważ strona nie będzie spełniała swojego zadania.  Nie przyciągnie potencjalnego klienta. Warto więc zainwestować więcej środków, aby strona, która  jest waszą wizytówką, była atrakcyjna i przyciągała wzrok, a co za tym idzie – klienta.  

 

  1. Źle dobrana czcionka  

Zarówno czcionka, jak i jej rozmiar to istotne elementy strony internetowej, które wpływają na  odbiór strony przez użytkownika. Za duży rozmiar czcionki może być przytłaczający, natomiast  zbyt mała nie przykuje uwagi i będzie uciążliwa w czytaniu. Większa czcionka może być dobra  punktowo, by zwrócić na coś uwagę np. nazwa firmy czy aktualna promocja.  

 

  1. Za dużo reklam 

Umiar przede wszystkim. Wiadome jest, że zarabianie na własnej stronie bądź sklepie  internetowym jest kluczowe. Wpływy z reklam pozwalają Tobie ulepszać funkcje oferowane  użytkownikiem. Natomiast nie możesz zapomnieć, że strona powinna być przejrzysta i klarowna  dla klienta i powinien on swobodnie się po niej poruszać. Nadmiar ciągle pojawiających się reklam,  które stanowią większość powierzchni strony, ma efekt przeciwny. Zniechęca do kupna  oferowanych przez nas produktów bądź usług. Rozdrażniony reklamami potencjalny klient szybko  opuści stronę i nie wróci na nią po raz kolejny.  

 

  1. Długie ładowanie się strony 

Czas to pieniądz. W dzisiejszych czasach gdzie każdy jest zabiegany i ma napięty grafik,  konieczne jest sprawne i szybkie działanie Twojej strony internetowej. W przeciwnym razie  poirytowany użytkownik odpuści sobie wizytę na stronie i przejdzie do konkurencji.  

Im bardziej popularna jest wasza strona internetowa, tym macie więcej klientów a co za tym idzie,  wasz przychód jest większy. Daj sobie szansę w internecie. Wyeliminuj podstawowe błędy na  starcie, powierzając stworzenie swojej witryny www profesjonalistom. Zbuduj z nami swój sukces!  

Natalia Stęcel

Kategorie:

Popularne artykuły

Redakcja Tings DIGITAL SOFT | Zadzwoń ☎ 511 474 708 | Tworzenie stron firmowych, projektowanie sklepów online, projektowanie stron www, sklepy internetowe 2024.

marcin

Porozmawiaj ze specjalistą. W branży od 2009 roku. Oddzwoni do 10 minut.