Agencja Reklamowa Forest Dion

511-474-708

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Agencja Reklamowa Forest Dion

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Sklep online, który sprzedaje. 5 najważniejszych czynników

Sklep online

Klienci mogą robić zakupy w podróży lub w zaciszu własnego domu jak i w Sklep online. Jeśli wierzyć doniesieniom, sklepy internetowe radzą sobie równie dobrze jak sklepy stacjonarne – przynajmniej w niektórych niszach. Jednak nadal duża część klientów woli robić zakupy w sklepach stacjonarnych. Jak więc zdobyć również tych klientów? 

 

  1. Dostępność bezpłatnej wysyłki w sklepie online

Jest to prawie niezbędna opcja, ponieważ klienci oczekują jej od każdego sprzedawcy internetowego. Ponadto oczekuje się, że kupujący wydadzą do 30% więcej, jeśli firma oferuje bezpłatną wysyłkę. Jeśli nie możesz sobie na to pozwolić, spróbuj przynajmniej zaoferować wysyłkę określonych artykułów promocyjnych, aby przyciągnąć klientów. Ogromna liczba osób woli kupować online, aby zaoszczędzić czas i pieniądze wydane na pójście do sklepu, jeśli muszą wydać na wysyłkę, mogą po prostu wybrać się do sklepu. Ponadto raporty mówią, że kupujący są gotowi nawet poczekać kilka dodatkowych dni, jeśli otrzymają bezpłatną dostawę, co daje sprzedawcom szansę na zaoferowanie jeszcze więcej.

Profesjonalny sklep internetowy jest wyposażony we wszystkie niezbędne narzędzia które uczynią z Ciebie skutecznego sprzedawcę

 

  1. Łatwość użytkowania w sklepie online

Obejmuje to wiele czynników, w tym możliwość wyszukiwania produktów i filtrowania według potrzeb (według koloru, marki, płci itp.). Posiadanie wszystkich tych funkcji użyteczności usprawnia zakupy online, ułatwiając kupującym uzyskanie tego, czego chcą. Upewnij się również, że nawigacja jest wydajna, a cała witryna działa szybko. Powolne witryny sprzedawców często powodują frustrację użytkowników i rezygnację z zakupu. Co więcej, wiele osób rozprasza się nawet podczas realizacji transakcji z różnych powodów, w tym ze złożonej metody rejestracji, nagłego wzrostu ceny itp. Według raportów, brak wykazania kosztów wysyłki na początku przez firmę jest głównym powodem, dla którego wiele osób nie decyduje się nie kupować mając produkt w  koszyku.

Funkcjonalny i zoptymalizowany sklep internetowy wyposażony we wszystkie niezbędne narzędzia zapewni skuteczność sprzedaży.

 

  1. Dostępne metody płatności w sklepie online

Pamiętaj, aby oferować swoim klientom najpopularniejsze metody płatności. Konieczna jest zwykła karta kredytowa, karta debetowa i Paypal. Dodatkowe opcje będą również przydatne w zwiększaniu współczynników konwersji. Dodatkowo, jeśli prowadzisz lokalny sklep, „zapłać na miejscu” może być również wygodną opcją, ponieważ wielu użytkowników nadal nie jest pewien, czy podawać informacje o karcie kredytowej online.

Sklep internetowy Magento zaprojektowany z myślą o zarabianiu, profesjonalny ,nowoczesny  wyposażony we wszystkie niezbędne narzędzie to gwarancja na skutecznej sprzedaży.

 

  1. Zasady zwrotów i anulowania w sklepie online

Rolę w decyzji klienta odgrywają zasady zwrotów i anulowania zamówienia. Dzisiejsi klienci oczekują od handlowców większej elastyczności. Zakupy online są postrzegane jako ryzyko, ponieważ klient nie weryfikuje fizycznie zakupu. Możliwość zwrotu produktu i otrzymanie zwrotu pieniędzy to dodatkowy bonus dla klienta. Firmy powinny jasno określić swoje zasady i procedury dotyczące anulowanych i zwróconych zamówień.

Profesjonalny sklep internetowy na raty pozwoli dowolnie zarządzać systemem sprzedaży.

 

 

  1. Recenzje sklep online Twojej firmy

Zachęcaj swoich klientów do wystawiania recenzji i opinii, to pomoże Ci zbudować wiarygodną reputację w Internecie. Klienci szybko dokonają zakupów w sklepie, która ma pozytywne recenzje. Ludzie nie tylko sprawdzają stronę na Facebooku, ale także przeglądają obiektywne strony internetowe osób trzecich w poszukiwaniu recenzji firmy. Dlatego zwracaj uwagę na komentarze i skargi na głównych stronach internetowych i odpowiednio reaguj. Około 88% klientów twierdzi, że czyta recenzje w celu określenia jakości produktów i firm. Pomaga również posiadanie własnego bloga. Według doniesień, około 13% kupujących jest skłonnych kupić produkt po przeczytaniu bloga.

Zadbaj o profesjonalne artykuły na blog to poprawi wizerunek firmy i wznieci ruch

 

To pięć najważniejszych rzeczy, na które klient zwróci uwagę. Jednak nie należy skupiać się jedynie na tym  – ponieważ firmy i kupujący są różni, musisz zbadać grupę docelową, a następnie odpowiednio pracować. Jednak te pięć wskazówek na pewno pomoże.

 

                                                                                                                 Maciej Felczak

Kategorie:

Popularne artykuły

Redakcja Tings DIGITAL SOFT | Zadzwoń ☎ 511 474 708 | Tworzenie stron firmowych, projektowanie sklepów online, projektowanie stron www, sklepy internetowe 2024.

marcin

Porozmawiaj ze specjalistą. W branży od 2009 roku. Oddzwoni do 10 minut.