Agencja Reklamowa Forest Dion

511-474-708

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Agencja Reklamowa Forest Dion

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Ile kosztuje strona internetowa? Sprawiedliwy cennik na 2021 roku

Ile kosztuje strona internetowa Cennik 2021

Ile kosztuje strona internetowa? Sprawiedliwy ciennik na 2021 roku. Ile trzeba zapłacić za stworzenie strony internetowej w 2021 roku?

Planujesz zmiany i chcesz przenieść swój biznes do sieci? A być może masz w planach połączenie sprzedaży online z internetową? Jeżeli chcesz się podjąć takich kroków, potrzebujesz czytelną, funkcjonalną i dobrze wyglądającą witrynę. Dzięki niej każdy klient pozna szczegóły dotyczące Twojej oferty i usługi, jakie proponujesz. Jednak zanim podejmiesz ostateczną decyzję i zaczniesz działać, sprawdź ile kosztuje strona internetowa w 2021 roku. 

Nowy rok bardzo często przynosi podwyżki cen, co jest zauważalne w wielu branżach. Głównie ma to związek z wprowadzeniem nowych podatków i podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Strach przed tymi zmianami może skutecznie hamować chęć założenia strony internetowej. Nie należy jednak rezygnować z nowego kanału dystrybucyjnego, po prostu trzeba sprawdzić i przekonać się, czy w 2021 roku faktycznie nowa strona www to większy wydatek. 

 

Ile kosztuje strona internetowa w 2021 roku

 

Dokładna cena strony internetowej zależy przede wszystkim od wymagań, jakie stawia przed specjalistą, klient. Tak naprawdę to użytkownik decyduje ile zapłaci za nową witrynę lub odświeżenie tej, która już funkcjonuje. Dlatego na samym początku warto zastanowić się, jak bardzo ma być rozbudowana strona www, jakie mają znaleźć się na niej treści oraz ile zdjęć. Dzięki temu jeszcze szybciej można dowiedzieć się, ile kosztuje witryna w 2021 roku. 

 

Ile kosztuje strona internetowa One-page

 

Przedsiębiorca potrzebuje rozbudowanej witryny, jeśli chce przekazać jak najwięcej informacji na temat firmy. W takim wypadku powinien zdecydować się na stronę www typu one-page. Jest to jedno z najprostszych rozwiązań, jednak w 2021 roku cieszy się największą popularnością. Poza tym strona internetowa tego typu jest czytelna, przejrzysta i prosta w obsłudze, jednocześnie pozwala na poznanie wszystkich szczegółów. Warto zwrócić uwagę na fakt, że za witrynę one-page w 2021 roku trzeba zapłacić 1500 zł netto. To wyjątkowo korzystne rozwiązanie, a zarazem najtańsza z dostępnych opcji

 

Warto zwrócić uwagę, że witryny one-page wiążą się również z pewnymi ograniczeniami. Dotyczy to w szczególności wielkości stron internetowych , które nie mają kolejnych podstron, chociaż mimo tego w każdej chwili można je rozbudować. Poza tym strony www typu one-page dają mniejsze możliwości podczas pozycjonowania. W tym przypadku należy ograniczyć się maksymalnie do kilku słów kluczowych. 

 

Ile kosztuje strona internetowa Multi-page

 

Bez wątpienia strony internetowe typu multi-page należą do najchętniej wybieranych przez osoby, które chcą zaistnieć w sieci. Taka witryna opiera się na kilku podstronach, co pozwala na umieszczenie większej ilości informacji, zdjęć, czy innych multimediów. Poza tym swobodnie można operować słowami kluczowymi, co sprawia, że strona internetowa jest łatwiejsza do pozycjonowania. Warto zwrócić uwagę, że klient ma do wyboru witryny typu multi-page o różnym poziomie rozbudowania. Prostsza wersja w 2021 roku kosztuje 2000 zł netto. Jeżeli klientowi zależy na dodatkowych funkcjach, typu chat, statystyki, dodatkowe informacje o firmie, to wybiera się nieco droższą opcję. W tym wypadku cena strony www będzie oscylować w granicach 3000 zł netto. Warto zwrócić uwagę, która strona tak naprawdę daje spore możliwości i umożliwia dalszy rozwój. 

 

Ile kosztuje Indywidualna strona internetowa

 

Klient będzie musiał liczyć się z większymi kosztami, jeżeli chce, aby strona internetowa była indywidualnie dopasowana. Taka witryna stworzona jest od podstaw, a przede wszystkim zgodna z wyobrażeniami i życzeniami osoby zamawiającej. W 2021 roku strona www kosztuje 9000 zł netto. W tej cenie klient otrzymuje dopasowany projekt graficzny dla wszystkich podstron, statystykę odwiedzić, blog, zoptymalizowane treści, a także dostęp do wielu wysokiej jakości grafik. Dzięki temu można zyskać ciekawą opcję, dającą niezliczone możliwości. Poza tym klient ma pełną kontrolę nad tym, jak będzie wyglądać witryna. Indywidualna strona internetowa przydaje się w momencie, gdy przedsiębiorcy zależy, aby jego firma wyróżniała się na tle konkurencji. Jest to szczególnie ważne w popularnych branżach. Wówczas niebanalna grafika może stać się atutem, który przyciągnie uwagę odbiorcy. 

 

Co jest wliczane w cenę strony internetowej?

 

Wiadomo, ile trzeba zapłacić za stworzenie strony internetowej w 2021 roku. Jednak ważne jest również to, czy nawet te najtańsze opcje są funkcjonalne. Oczywiście, że tak! W końcu profesjonalne agencje interaktywne zapewniają witryny z intuicyjnym systemem CMS, ciekawymi treściami, czy oryginalnymi zdjęciami, stworzone zgodnie z zasadami SEO. Dzięki temu strona www może być dalej rozwijana. Pozostałe funkcje uzależnione są od tego, ile klient chce zapłacić. W każdym pakiecie można znaleźć opcje dopasowane do potrzeb firmy, usprawniające jej działanie i ułatwiające użytkownikom sieci korzystanie z witryny

 

Bartłomiej Tokarski

Kategorie:

Popularne artykuły

Redakcja Tings DIGITAL SOFT | Zadzwoń ☎ 511 474 708 | Tworzenie stron firmowych, projektowanie sklepów online, projektowanie stron www, sklepy internetowe 2024.

marcin

Porozmawiaj ze specjalistą. W branży od 2009 roku. Oddzwoni do 10 minut.