Agencja Reklamowa Forest Dion

511-474-708

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Agencja Reklamowa Forest Dion

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Dlaczego warto posiadać własny sklep internetowy?

własny sklep internetowy

 

Własny sklep internetowy. 5 rzeczy, które powinieneś wiedzieć:

Czy nam się to podoba, czy nie, handel elektroniczny całkowicie zmienił sposób funkcjonowania biznesu na całym świecie. Firmy o różnych kształtach i rozmiarach nieustannie wykorzystują fantastyczne nowe możliwości sprzedaży swoich produktów i usług online – dlatego naukowcy ze Statista prognozują 246% wzrost światowej sprzedaży online do 2021 roku! Tylko w tym roku przychody z zakupów online wzrosły o 45%. Wraz ze spowolnieniem wzrostu sprzedaży bezpośredniej związanej z pandemia. Zdecydowanie nadszedł czas, aby pomyśleć o tym, jak nowe technologie mogą przynieść korzyści Twojej firmie i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy warto posiadać własny sklep internetowy.

1.Elastyczność

W przeciwieństwie do tradycyjnego handlu detalicznego, Twój sklep internetowy może zostać uruchomiony w mgnieniu oka! Właściciele szukający szybkiego startu nie muszą mieć żadnego kredytu hipotecznego, który miałby ich  zabezpieczyć. Dopóki masz połączenie z Internetem i komputer, możesz prowadzić firmę z dowolnego miejsca, nawet z kanapy!               

Agencja Tings ma w swojej ofercie sklep internetowy który możesz wybrać na gotowym szablonie graficznym będzie on wyposażony we wszystkie gotowe narzędzia

Oferta na sklep internetowy

  1. Twoja marka jest widoczna

W 2020 r. 81% kupujących szukało informacji w internecie przed dokonaniem zakupu, niezależnie od tego, czy kupowało online, czy w sklepie. Obecność w Internecie zwiększa szanse, że jesteś firmą, z którą zdecydują się związać. Dobrze wypozycjonowana strona  sprawi że będziesz bardziej widoczny i przyciągniesz większą liczbę klientów. Zwiększa to potencjał sprzedaży i przekłada się na renomę firmy. Agencja Tings w swojej ofercie proponuje przejrzystą stronę internetowa w oparciu o nowoczesny projekt graficzny na co bez wątpienia zwraca uwagę klient zainteresowany zakupem.

Profesjonalna strona internetowa

  1. Jesteś dokładnie tam, gdzie są Twoi klienci

Większość klientów wyszukuje teraz informacje o produktach online. Dzięki nowoczesnym narzędziom reklamowym na platformach takich jak Facebook, Google i YouTube możesz reklamować się bezpośrednio osobom, które już szukają Twojego produktu. Na portalach społecznosciowych powinneś budować.

 markę swojej firmy mając dostęp do większej ilości użytkowników. Projekt baneru social media proponowany przez agencje Tings ułatwi Ci to zadanie.

Projekt banera grafiki social media

  1. Obsługujesz rynki niszowe

Sprzedaż online sprawia, że ​​obsługa rynków niszowych jest dziecinnie prosta. Temu kolekcjonerowi rzadkich monet może być trudno znaleźć lokalnego sprzedawcę. Jednak sama rozległość Internetu sprawia, że ​​poszukiwanie kupującego jest łatwiejsze, a dzięki Twojemu sklepowi  klienci mogą również szukać Ciebie! Jeśli sprzedajesz produkt niszowy lub obsługujesz rynek niszowy, prawdopodobnie znacznie łatwiej będzie Ci dystrybuować swoje produkty w Internecie. Otworzysz swoją firmę na większą rzeszę konsumentów.

 Warto zadbać o profesjonalne logo firmowe które sprawi że Twój produkt przybierze formę wizualną i rozpoznawalną wśród wąskiego grona klientów którzy staną się Twoimi stałymi kontrahentami. Właściwym jest by zlecić to firmie która zadba o unikatowość i kreatywność projektu.

Profesjonalne logo firmowe

  1. Jesteś otwarty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

 

Jeśli sprzedajesz online, jeśli chodzi o klientów, nigdy nie jesteś zamknięty!

 

Dodatkowe profity na które możemy liczyć:

 

-Niższe opłaty transakcyjne.

 

-Większa kontrola – klienci mogą kupować / sprzedawać bezpośrednio online po oferowanej cenie.

 

-Klient będzie mógł kupować kiedy zechce.

 

-Możliwość monitorowania sprzedaży

                        

-Pełna historia transakcji na ekranie.

 

-Dostępność informacji o danym produkcie

 

Handel online jak zacząć:

 

Nie musisz być ekspertem, aby rozpocząć handel online, ponieważ  platformy handlowe są przyjazne dla użytkownika i nie wymagają specjalnej nauki. Agencja Tings  stworzy dla Ciebie profesjonalny sklep internetowy który będzie przyciągał wzrok designem, będzie funkcjonalny i sprawi, że Twoja sprzedaż stanie się bardziej skuteczna.

Sklep internetowy Warszawa

 

Reasumując handel online stał się w dzisiejszych czasach mniej czasochłonny, ponieważ możesz handlować sam bez angażowania osób trzecich i konieczności inwestowania w lokal lub powierzchnie magazynowe. Jest to dobra forma zarabiania pieniędzy wynikająca z całkowitej kontroli nad przebiegiem transakcji

Produkty:   

Sklep z gotowym szablonem 

Profesjonalna strona internetowa          

Sklep internetowy 

 

                                                                                                            Maciej Felczak

Kategorie:

Popularne artykuły

Redakcja Tings DIGITAL SOFT | Zadzwoń ☎ 511 474 708 | Tworzenie stron firmowych, projektowanie sklepów online, projektowanie stron www, sklepy internetowe 2024.

marcin

Porozmawiaj ze specjalistą. W branży od 2009 roku. Oddzwoni do 10 minut.