Agencja Reklamowa Forest Dion

511-474-708

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Agencja Reklamowa Forest Dion

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Booking – system rezerwacji online

Blog Booking

Czujesz, że jesteś nie do zastąpienia i chciał(a)byś się rozdwoić? Zamień marzenia na całkiem rzeczywiste rozwiązania wirtualne. Wybierz jeden z modułów bookingu online i zarezerwuj dla siebie to, co w biznesie najważniejsze – czas.  

„Czas to pieniądz” głosi jeden z biznesowych dogmatów. Szkoda więc tracić go na działania, które z powodzeniem możemy scedować komuś innemu. Na przykład… nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym! Nasza agencja interaktywna oferuje usługi programistyczne, dostosowane do potrzeb klienta. Jeśli tworzymy dla Ciebie stronę czy sklep internetowy, oparte na technologii WordPress albo PrestaShop, to na najwyższym poziomie i z pakietem pełnym dodatkowych funkcjonalności.

Systemy zautomatyzowanych rezerwacji to jedne z najczęściej wybieranych wtyczek. Nic dziwnego. Właścicielom firm umożliwiają szybkie i samoczynne zaplanowanie pracy, a ich klientom – komfortową rezerwację terminu, zdalną i bez oczekiwania na potwierdzenie mailowe lub odebranie połączenia telefonicznego.

Do wyboru mamy trzy moduły bookowania, każdy z nich z różnymi założeniami i zakresami funkcjonalności. Z przyjemnością przedstawiamy: 

Salon Booking

System, który w perfekcyjny sposób organizuje pracę w salonach fryzjerskich, masażu i SPA czy sklepach ze spersonalizowanymi zestawami kosmetyków. Idealny w branży, w której istotą jest indywidualne, pełne skupienia podejście do klienta – bez rozpraszaczy w postaci dzwoniącego telefonu. Dzięki temu systemowi nie musisz zajmować się przyjmowaniem nowych rezerwacji w trakcie obsługi klientów w salonie. Wtyczka rezerwacji online oraz system spotkań wykonają te czynności za Ciebie!

Asysto

To rozwiązanie, które może funkcjonować jako integralna część nowopowstałej strony internetowej, ale także jako dodatek do adresu czy fanpage’u na Facebooku, które w sieci istnieją już od dawna. Za pomocą Asysto Twoi klienci będą mogli wybrać wolny termin oraz dokonać rezerwacji – kiedy i skąd tylko zechcą. Będą również mieli możliwość dokonania zmian lub rezygnacji. O umówionym spotkaniu czy wizycie przypomni im automatyczna wiadomość e-mail oraz SMS. A to wszystko bez angażowania Ciebie, bez ryzyka zapomnianych i nieodbytych rezerwacji – za to z oszczędnością czasu i efektywnością pracy w zamian.

Booking Ulrta Pro Appointments

Wariant usprawniający działalność wszelkiego rodzaju biznesów oraz organizacji, niezależnie od skali zaplanowanych przedsięwzięć. To wtyczka, którą można udostępniać uczniom przychodzącym na korepetycje, klientom korzystającym z konsultacji, a także uczestnikom ogromnych konferencji czy targów – obsługuje bowiem setki rezerwacji jednocześnie. Obok potężnego konfiguratora formularzy, jej kluczowe cechy to:

 • nieograniczona liczba usług
 • integracja z Kalendarzem Google oraz możliwość zmiany terminu spotkań,
 • e-maile z możliwością dostosowania godzin i dni pracy firmy oraz personelu,
 • rezerwacje grupowe,
 • wiele formularzy spotkań,
 • spotkania klienta i administracyjne online,
 • wiele lokalizacji – możliwość zarządzania spotkaniami z kilku miejsc jednocześnie,
 • notatki dotyczące spotkania,
 • konto pracowników i klientów z profilem front-end,
 • nielimitowana liczba dostawców i członków personelu,
 • elastyczne ceny (np. pierwsza osoba płaci 100 zł, druga – 85 zł, trzecia – 60 zł)
 • integracja z PayPal – płatności za spotkanie,
 • MailChimp – platforma online do wysyłania profesjonalnych maili do masowego odbiorcy.

Masz ochotę na więcej informacji? Zarezerwuj spotkanie z nami, by nie tracić czasu na rezerwacje w swojej firmie.

Kategorie:

Popularne artykuły

Redakcja Tings DIGITAL SOFT | Zadzwoń ☎ 511 474 708 | Tworzenie stron firmowych, projektowanie sklepów online, projektowanie stron www, sklepy internetowe 2024.

marcin

Porozmawiaj ze specjalistą. W branży od 2009 roku. Oddzwoni do 10 minut.