Agencja Reklamowa Forest Dion

511-474-708

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Agencja Reklamowa Forest Dion

agencja-interaktywna-tings-tworzenie-stron-firmowych-projektowanie-sklepów-online-projektowanie-stron-www-sklepy-internetowe-2021
Zamów kontakt

Biznes w Internecie szansą na umocnienie pozycji marki

Biznes w Internecie szansą na umocnienie pozycji marki.

 

Biznes w Internecie – Tworzenie sklepów internetowych, czyli szansa na zwiększenie Twoich zysków

Branża e-commerce nadal szybko się rozwija. W 2019 r. globalna sprzedaż e-commerce osiągnęła poziom 100 mld złotych. Klienci zaczynają dostrzegać wygodę kupowania online, robią zakupy bezpośrednio ze swoich smartfonów. Wielu początkujących chce wejść na ten rynek, ale nie ma pojęcia, od czego zacząć. Jeśli należysz do tego grona, mam dobrą wiadomość — tworzenie biznesu e-commerce nigdy nie było tak proste.

Czy tworzenie sklepu internetowego by Biznes w Internecie był lepszy jest trudne?

 

Sprzedawanie produktów online za pomocą arbitrażu online nie jest drobnym wyczynem. Jednak technologia ułatwia zbudowanie sklepu internetowego szybciej, niż można było sobie wyobrazić kilka lat temu. Był czas, kiedy zbudowanie sklepu e-commerce było niezwykle trudne. Musiałeś zatrudnić kogoś, kto potrafił kodować, aby stworzyć dla Ciebie witrynę. Tego typu usługi kosztują. Nie ma również gwarancji, że firma, z której usług skorzystasz, wykona dobrą robotę. Mogą zbudować słabą stronę bez konsekwencji i poczucia odpowiedzialności!

Dlatego warto zaufać firmie o sprawdzonej renomie.

Która spełniła oczekiwania wielu klientów posiada rzeszę specjalistów którzy zajmą się gruntownie Twoimi potrzebami.

 

Biznes w Internecie – Czy jest to drogie?

 

Na początku dobry sklep internetowy może wydawać się nieco drogi. Jednak w porównaniu do zysków, które możesz osiągnąć, to nic! Świat online szybko się rozwija i bezpośrednio prowadzi do szybkiego wzrostu sprzedaży online.

 

Inwestycja w sklep e-commerce to koszt jednorazowy. Warto go podjąć jest to gwarancja profesjonalnej strony  wyposażonej we wszystkie niezbędne narzędzia, oparta na profesjonalnym szablonie graficznym

 

 

Rozwiązanie hostowane czy samoobsługowe?

 

Zasadniczo istnieją dwa sposoby, dzięki którym możesz zbudować swoją witrynę e-commerce.

 

  • Hostowana witryna e-commerce
  • Witryna e-commerce z własnym hostingiem

Witryna hostowana jest odpowiednia dla tych, którzy szukają przyjaznego dla użytkownika rozwiązania, które nie wymaga żadnych umiejętności technicznych.

 Zapewnia nielimitowany transfer danych i bezpieczeństwo. Rozwiązanie z własnym hostingiem jest dla tych, którzy chcą tworzyć nietypowe / unikalne sklepy, które wymagają bardziej elastycznego podejścia, a w konsekwencji wymagają dużej wiedzy technicznej. Wybór platformy będzie zależeć od Twoich konkretnych potrzeb i wiedzy, jaką dysponujesz.

 

Cztery korzyści z założenia sklepu internetowego i Biznesu w Internecie

 

Istnieje wiele rynków, w tym Amazon, Facebook i Allegro. W jakim celu  stworzyć sklep internetowy, skoro możesz po prostu przesyłać swoje produkty na te rynki? Dlaczego musisz przechodzić przez walkę z szukaniem klientów, gdy te platformy handlowe oferują większą pulę klientów? Aby odpowiedzieć na te pytania, przyjrzyjmy się zaletom posiadania własnego sklepu.

 

  • Zbieranie danych klientów

 

Kiedy klient przegląda Twoje produkty na platformie marketplace i odchodzi bez kupowania czegokolwiek, możesz uznać, że zniknął i już się nie pojawi. Jeśli jednak odwiedzili Twój sklep internetowy, możesz poprosić o jego adres e-mail. Adres będzie niezbędny do zbudowania Twojej listy mailingowej. Marketplaces nie dają nawet dostępu do poczty e-mail klienta.

 

Sklep Woocommerce to przejrzysta prezentacja oferty, design, funkcjonalność i optymalizacja

 

Gdy odwiedzający trafi na Twoją witrynę e-commerce, masz również szansę na ponowne skontaktowanie się z nim na platformach społecznościowych i Google za pomocą metody marketingowej znanej jako retargeting. Retargeting to strategia marketingowa, która umożliwia tworzenie reklam dostosowanych do potrzeb osób, które wcześniej odwiedziły Twoją witrynę. Osoby, do których docierasz poprzez ten model reklamy, mają bardzo duże szanse na dokonanie zakupu.

 

  • Budowanie marki

 

Marketplaces zapewniają platformy, na których możesz łatwo przesyłać produkty i natychmiast je sprzedawać. Chociaż wygląda to na wielki plus na pierwszy rzut oka, stwarza to jeszcze większy problem. Ponieważ w tych miejscach łatwo jest założyć sklep, zazwyczaj roi się od sprzedawców. Większość z tych sprzedawców to Twoi bezpośredni konkurenci, a ponieważ Twoje witryny sklepowe są mniej więcej podobne, nie ma powodu, dla którego klient miałby kupować od Ciebie, a nie od nich.

 

Stworzenie sklepu internetowego wyróżnia Cię na tle innych. Daje Ci możliwość kontrolowania wyglądu sklepu i sposobu, w jaki klient go odbiera. Projekt ma znaczenie. Sposób, w jaki prezentujesz swoje produkty, kształtuje doświadczenie klienta i pozwala budować zaufanie. Im bardziej klient Ci wierzy, tym większe są jego szanse na dokonanie zakupu i powrót.

Magento profesjonalny sklep internetowy z projektem graficznym który przyciągnie uwagę,oferuje przejrzystość prezentowanych ofert, ich szybkość ładowania i wzrost konwersji.

 

  • Unikaj wojny cenowej

 

Ponieważ na platformach handlowych roi się od sprzedawców promujących podobne produkty, konsumenci zawsze mają przewagę. Jedynym sposobem, w jaki detaliści mogą konkurować, jest obniżanie cen. Nie wystarczy, że masz już zbyt wielu konkurentów; jesteś zmuszony sprzedawać po niskich marżach. Stworzenie Twojego sklepu ocali cię od wojny cenowej. Będąc wyjątkowym, już wyróżniłeś się na tle reszty. Klient nie patrzy już tylko na koszty, a jeśli wystarczająco Ci zaufa, nigdy nie musisz się martwić o cenę.

Profesjonalny sklep internetowy PrestaShop wyposażony we wszystkie niezbędne narzędzia,które uczynią z Ciebie skutecznego sprzedawcę i gwarantowaną pozycję na rynku.

  • Uzyskaj powtórne zakupy

 

Biznes w Internecie 80% Twoich klientów ma udział tylko w 20% Twoich przychodach. Reszta (lojalni klienci) ma największy udział w Twoich przychodach (80%). Oczywista jest potrzeba posiadania stałych klientów. Do budowania lojalnych klientów potrzebna jest baza klientów – coś, co można uzyskać tylko mając własny sklep. Sklepy internetowe mają narzędzie do e-mail marketingu, które można wykorzystać do przyciągnięcia klientów.

 

Jest wiele rzeczy związanych z prowadzeniem udanego biznesu online Biznes w Internecie. Z pewnością nie jest to łatwe zadanie. Na przykład będziesz musiał dowiedzieć się, jak pozycjonować się w wyszukiwarkach, jak pozyskiwać klientów i jak ich zatrzymać.

Wdrożenie SEO  wypozycjonuje Twoją stronę co zwiększy ruch i przełoży się na zwiększenie obrotów.

 

Konfiguracja sklepu internetowego jest bardzo łatwa. To nie powinno być tym, co cię powstrzymuje. Wystarczy kilka kliknięć, aby Twój sklep internetowy mógł zacząć działać. Nie musisz czekać. Podejmij inicjatywę już teraz i wejdź na ten stale rosnący rynek.

 

                                                                                                                                         Maciej Felczak

Kategorie:

Popularne artykuły

Redakcja Tings DIGITAL SOFT | Zadzwoń ☎ 511 474 708 | Tworzenie stron firmowych, projektowanie sklepów online, projektowanie stron www, sklepy internetowe 2024.

marcin

Porozmawiaj ze specjalistą. W branży od 2009 roku. Oddzwoni do 10 minut.